Відомий тернопільський волонтер рекламує екс-регіоналів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тернопільщину  заполонила агітація проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя», яка висунула кандидатуру екс-регіонала Юрія Бойка для участі в президентських виборах.

  Активістам «Правого сектору» вдалося зібрати інформацію про власників білбордів, на яких розміщується агітація цієї проросійської партії. Більшість рекламних площ належить фірмам зареєстрованим за межами області, проте стосунок до декількох з них має тернопільський підприємець і волонтер ГО «Схід та Захід єдині» Василь Конько, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  – Мабуть, Василь Конько – геніальний стратег, який розробив спосіб боротися з ворогом за його ж рахунок.Та розпочавши свій, без сумніву, прибутковий, рекламний бізнес в період керівництва регіонала Хоптяна, він, скоріш за все, всього лиш безпринципний барига, що уклав вигідну угоду, а волонтерство використовує як спосіб здобути політичні преференції, – повідомляє інформаційна служба «Правого сектору».

  Василь Конько, який опинився у неприємній ситуації, перевів стрілки на менеджера своєї фірми.

  – На час мого відрядження новий менеджер фірми без згоди з керівництвом розмістила ОпоБлок, за що була звільнена. До тижня все буде заклеєно та виправлено, – пообіцяв волонтер.

  Варто нагадати, що в 2015 році Василь Конько від Тернопільського осередку «БПП-Солідарність» балотувався на місцевих виборах, однак мандата так і не отримав.

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150