Суддя з Львівщини отримував хабарі у туалеті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Затриманий за підозрою в хабарництві керівник Турківського райсуду Лука Кріль отримував хабарі у службовому туалеті суду. При цьому він спеціально двічі виходив разом із відвідувачем у туалет, щоб отримати всю суму хабара. Про це з посиланням на матеріали слідства 25 січня повідомило профільне видання «Судовий репортер».

  Пов’язане зображення

  Луку Кроля обвинувачують у отриманні хабара в 1 тис. євро. З матеріалів слідства випливає, що ці кошти він вимагав від працівника «Онуру» за призначення несуттєвого покарання у справі про нетверезе керування авто. Судячи з усього, мова йде не про закриття справи, а про призначення такого покарання, що не передбачало б позбавлення права керувати авто.

  Через півтори тижня після розмови з суддею підсудний приніс першу частину хабара, яку передав керівнику суду у туалеті.

  «14 грудня у ході зустрічі, яка відбулася у приміщенні вбиральні на першому поверсі будівлі Турківського райсуду Лука Кріль одержав від Олександра Г. частину неправомірної вигоди у сумі 600 євро. 18 грудня Лука Кріль, перебуваючи у приміщенні Турківського райсуду провів Олександра Г. до приміщення вбиральні на першому поверсі вказаної будівлі, де одержав другу частину неправомірної вигоди у розмірі 400 євро», – вказано у матеріалах слідства.

  Наразі Лука Кріль продовжує працювати у Турківському райсуді, однак його до 19 лютого позбавили можливості розглядати судові справи, залишивши за ним лише право видавати накази та розпорядження від імені голови суду, пише СТИК з посиланням на Zaxid.net.

   

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150