На Тернопільщині виправдали лікаря, який отримав 100 доларів хабара

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тернопільське правосуддя вражає. Попри те, що правоохоронці зловили головного лікаря на отриманні 100 доларів хабара за працевлаштування у закладі випускниці ВУЗу, суд визнав головного лікаря невиновним, не зважаючи на докази.

  Результат пошуку зображень за запитом "лікар хабар"

  Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду відхилила апеляційну скаргу прокурора Теребовлянської місцевої прокуратури на вирок Теребовлянського районного суду Тернопільської області від 21 вересня 2018 року, яким головного лікаря Микулинецької районної комунальної лікарні Василя Д. визнано невинуватим та виправдано за ч. 1 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди у зв’язку з відсутністю складу злочину).

  Як зазначено у вироку, органами досудового розслідування головного лікаря Микулинецької районної комунальної лікарні Василя Д. обвинувачено в отримані неправомірної вимоги 100 доларів США від Сергія Н. Гроші призначались за довідку про подальше працевлаштування у лікувальному закладі його знайомої, студентки Чортківського державного медичного коледжу Мар’яни С.

  Заслухавши суддю доповідача, думку прокурора та обвинуваченого, який просив вирок місцевого суду залишити без змін, колегія суддів прийшла до висновку, що апеляційну скаргу прокурора слід відхилити через недоведеність вини Василя Д, пише СТИК з посиланням на Медіатор.

  (Visited 95 times, 1 visits today)
 • 180x150