Розкрадання в «Укрзалізниці»: НАБУ оголосило про підозру двом помічникам нардепа Дубневича

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Двом помічникам народного депутата повідомлено про підозру у заволодінні 93,27 млн грн ПАТ «Укрзалізниця». Імовірно, йдеться про помічників Ярослава Дубневича, якого НАБУ розглядає як організатора схеми розкрадання коштів.

  Результат пошуку зображень за запитом "Розкрадання в «Укрзалізниці»: повідомили про підозру двом помічникам нардепа"

  Про це інформує прес-служба Національного антикорупційного бюро.

  Помічнику одного з народних депутатів України, колишньому посадовцю ПАТ «Укрзалізниця», повідомлено про підозру у заволодінні 93,27 млн грн ПАТ «Укрзалізниця». За версією слідства, ця особа є організатором корупційної схеми та її виконавцем. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч.3 ст.27 ч.2 ст.28 ч.1 ст.205 та ч.ч. 2,3 ст.27 ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України.

  Процесуальну дію здійснено в порядку ст.278, ст.135 Кримінального процесуального кодексу України. Оскільки під час розслідування отримано відомості, що особа, яку підозрюють у вчиненні особливо тяжкого злочину переховується від слідства, 23 січня 2019 року її оголошено в розшук.

  Таким чином, загальна кількість підозрюваних у кримінальному провадженні за фактом заволодіння 93,27 млн грн ПАТ «Укрзалізниця» становить вісім осіб, із яких дві особи є помічниками одного з народних депутатів.

  Нагадуємо, що 15 січня детективи НАБУ повідомили сімом особам про підозру у заволодінні понад 93 млн грн. Серед причетних до вчинення злочину – посадовці підприємства-виробника стрілочної продукції, службові особи Філії Центр забезпечення виробництва ПАТ «Українська залізниця».

  Розслідування наведених фактів детективи Національного бюро розпочали у червні 2017 року за власними напрацюваннями.

  Можна припустити, що йдеться про народного депутата Ярослава Дубневича, для якого НАБУ та САП підготували в ГПУ подання у Верховну Раду для зняття недоторканності. Документи готували скеровувати у парламент на середину січня, але на даний момент ГПУ та САП взялися доопрацьовувати їх.

  Якщо брати його помічників як народного депутата, то відношення до Укрзалізниці мають двоє: Головний інженер департаменту колії та споруд ПАТ «Українська залізниця» Василь Яковлєв та заступник директора філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Едуард Пушкаренко, пише СТИК з посиланням на ZIK.

  Нагадаємо, про досудове розслідування щодо схеми розкрадання коштів «Укрзалізниці» посередниками, наближеними до братів Дубневичів, НАБУ повідомляло ще на початку 2018 року.

  А на початку 2019 року джерела у НАБУ повідомили про те, що детективи підозрюють депутата Верховної Ради Ярослава Дубневича у привласненні 93,2 млн гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» при поставці товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках.

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150