Івано-Франківський міський суд ухвалив рішення щодо справи лікаря-хабарника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До Івано-Франківського міського суду надійшло клопотання від органу досудового слідства про визначення міри запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту для мешканця Івано-Франківська 1979 року народження ортопеда-травматолога Галицької ЦРЛ, якого підозрюють у вчинені злочину передбаченого ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом – одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою).

  Результат пошуку зображень за запитом "На Франківщині лікар-хабарник вимагав 500 доларів за оформлення інвалідності"

  Судом було встановлено, що підозрюваний, 24 січня 2019, приблизно о 12:30 годині, перебуваючи в місті Івано-Франківську по вулиці Військових Ветеранів, отримав неправомірну вигоду у розмірі 500 доларів США у мешканця Івано-Франківської області за сприяння у позитивному вирішенні питання про встановлення йому інвалідності членами МСЕК, пише СТИК з посиланням на прес-служба суду.

  Суд вивчивши матеріали справи, дослідивши надані докази та врахувавши потенційні ризики, ухвалив клопотання органу досудового слідства задовольнити повністю та визначити підозрюваному 1979 року народження міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

  Нагадаємо, що на Франківщині лікар-хабарник вимагав 500 доларів за оформлення інвалідності (фото)

  (Visited 87 times, 1 visits today)
 • 180x150