Керівника архіву Чернівецької області засудили до п’яти років в’язниці за корупцію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Керівника Державного архіву Чернівецької області засудили до п’яти років позбавлення волі за отримання хабара. Про це повідомила прес-служба обласного управління СБУ.

  Результат пошуку зображень за запитом "Керівника архіву Чернівецької області засудили до п'яти років в'язниці за хабар"

  Зазначається, що за матеріалами Служби безпеки України Шевченківський районний суд Чернівців засудив до п’яти років позбавлення волі затриманого на хабарі керівника Державного архіву Чернівецької області.

  Оперативники спецслужби встановили, що посадовець був причетний до корупційної схеми і брав гроші за видачу громадянам архівних довідок про їхнє народження на території області.

  У серпні 2017 року правоохоронці затримали посадовця у робочому кабінеті під час отримання 1,3 тис. євро від місцевого мешканця.

  Суд визнав чиновника винним у скоєнні злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди у великому розмірі або вчинене службовою особою). Вирок набув чинності.

  До слова, довідку про народження в Чернівецькому обласному архіві зазвичай просять видати місцеві мешканці задля того, аби отримати румунське громадянство. Аналогічна ситуація є на Закарпатті, де охочим стати громадянином Угорщини треба надати докази того, що вони є етнічними угорцями або їхні рідні чи близькі народилися або проживали в угорській державі. У таких випадках офіційним підтвердженням є довідка з архіву про місце та час народження батьків, дідусів, бабусь чи інших рідних, пише СТИК з посиланням на Zaxid.net.

  (Visited 45 times, 1 visits today)
 • 180x150