Дубневичі намагалися зняти арешт із рахунків Новояворівської ТЕЦ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд залишив під арештом банківські рахунки ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», яке належить братам народним депутатам Ярославу таБогдану Дубневичам, а також фігурує в кримінальному провадженні про можливе розкрадання природного газу НАК «Нафтогаз України».

  Результат пошуку зображень за запитом "Новояворівська ТЕЦ"

  Таке рішення ухвалила колегія суддів Київського апеляційного суду за результатами розгляду скарги представника фірми, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як вказується в документі, представник «Енергія-Новояворівськ» подав апеляцію на арешт банківських рахунків фірми. В обґрунтуванні доводів він посилався на те, що слідчий суддя нібито вийшов за межі клопотання детектива й наклав арешт на кошти фірми з метою збереження речових доказів. Однак, як вказував апелянт, суддя не звернув увагу на те, що детектив просив накласти арешт на кошти «Енергія-Новояворівськ» з метою застосування заходів кримінального примусу у вигляді стягнення отриманої неправомірної вигоди.

  Також представник «Енергія-Новояворівськ» зазначає, що детектив у клопотанні вказав усі банківські рахунки фірми, які виходять за межі періоду здійснення інкримінованих колишнім працівникам підприємства кримінальних правопорушень.

  Своєю чергою прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Ігор Гарванко заперечував проти задовольнив скаргу.

  Вислухавши обидві сторони, колегія залишила банківські рахунки «Енергія-Новояворівськ» під арештом.

  (Visited 76 times, 1 visits today)
 • 180x150