Підприємці з однією декларацією виробника розіграли тендер на понад 5 мільйонів гривень від тернопільських освітян

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління освіти та науки Тернопільської міської ради 23 січня підписало договір з місцевою приватною підприємницею Оксаною Коломієць на закупівлю пастеризованого та згущеного молока для 34 дитячих садочків та чотирьох шкіл області. Сума угоди становить 5,53 млн грн Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

  Пов’язане зображення

  Участь в торгах взяли лише двоє учасників. Окрім переможниці, ще один тернопільський приватний підприємець Андрій Лилик, який запропонував ціну на 860 тис. грн дорожчу. Таким чином управлінню освіти пастеризоване молоко обійшлося у 24 гривні за пакет та згущене молоко по 16,50 гривень за банку, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  При цьому обоє підприємців орендують автомобілі в однієї і тієї ж фірми «Ровекс-Транс». А їх виробничо-складські приміщення знаходяться за однією адресою – на вулиці Поліській, 2. На торги Коломієць та Лилик подали одну й ту ж саму декларацію від виробника продукції, про що свідчать дата та вихідні дані документа.

  В інших документах підприємців наявні однакові недоліки друку/сканування. Окрім того, завантажені вони в систему Prozorro з різницею всього у кілька хвилин. Текст довідок, які потрібно було подати в довільній формі, також схожий.

  Це вже не вперше Оксана Коломієць та Андрій Лилик розігрують торги від тернопільського управління освіти – 17 січня поточного року управління повідомило про намір укласти договір з Коломієць на суму 2,6 млн грн. На торгах вона також конкурувала з Андрієм Лиликом, який запропонував нижчу ціну і став переможцем тендеру.

  Однак договір з ним управління не підписало, оскільки підприємець упродовж наданих йому п’яти днів так і не надіслав усіх необхідних документів замовнику. Таким чином переможцем тендеру вже 29 січня стала наступна у списку пропозиція від підприємниці Оксани Коломієць, яка була дорожчою на майже 300 тис. грн.

  (Visited 67 times, 1 visits today)
 • 180x150