Сільрада під Чернівцями замовила у свого екс-юриста правової допомоги на 180 тисяч

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Коровійська сільська рада 24 січня підписала договір на надання правової допомоги на 180 тис. грн з адвокатом Андрієм Пердейчуком. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "юрист"

  Закупівлю здійснили без проведення конкурсу, оскільки сума не перевищувала поріг в 200 тис. грн. Договором передбачено, що Андрій Пердейчук до кінця року здійснюватиме правовий супровід сільради: надаватиме консультації та роз’яснення, складатиме позовні заяви та скарги, захищатиме права сільради в судах, прийматиме участь у розробці проектів рішень ради та інше.

  Коровійська сільрада співпрацювала з ним і минулоріч. Втім такі ж самі послуги були на 36 тис. грн дешевшими – договір підписали на 144 тис. грн, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Раніше сільрада співпрацювала з Пердейчуком як зі штатним працівником. Як юристконсульт і держреєстратор сільради він подавав декларації про доходи за 2016-2017 роки. У 2016 році його зарплата становила лише 25,9 тис. грн, оскільки він також ще отримував допомогу по безробіттю. Наступний, 2017 рік він не допрацював на посаді і в жовтні заповнив декларацію перед звільненням році, задекларувавши майже 77 тис. грн зарплати.

  Згідно з YouControl, вже в кінці жовтня того ж року сільрада заплатила Андрію Пердейчуку 12 тис. грн за правову допомогу, а потім стільки ж в кінці листопада та грудня 2017-го.

  Як розповів голова сільради Юрій Продан, Андрій Пердейчук відмовився працювати в штаті ради, а тому тепер у нього замовляють послуги за договором, оскільки задоволені якістю. Сільський голова також додав, що спочатку намагався найняти працівника за оголошенням, однак ніхто не зголосився.

  Населення села Коровія не перевищує 3 тис. осіб, село розташоване за дев’ять кілометрів від центру Чернівців.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150