Міністерські зарплати: скільки члени Кабміну заробили в грудні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Журналісти розібралися, скільки члени Кабінету міністрів заробили за грудень. Звання найбільш високооплачуваного перейшло до віце-прем’єр-міністра Павла Розенка, а в хвості рейтингу – міністр інформаційної політики Юрій Стець, пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Результат пошуку зображень за запитом "Кабмін"

  Розенко минулого місяця заробив 174,3 тисячі гривень, до цієї суми увійшли премія та матеріальна допомога. На другому місці перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку Степан Кубів, якому нарахували майже 134 тисячі гривень, більш ніж половину цієї суми становить премія.

  Найвища зарплата не в міністра, а в заступника голови Міністерства економічного розвитку Нефьодова – 211,6 тисячі гривень.

  Відзначимо, що іншим віце-прем’єрам – Іванні Климпуш-Цинцадзе, Геннадію Зубку, В’ячеславу Кириленку, Володимиру Кістіону – та міністру Кабміну Олександру Саєнку в грудні також нарахували премії, всі вони в підсумку заробили понад 100 тисяч гривень.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заробив 107,1 тисячі гривень. Голові МВС нарахували, в тому числі, премії за листопад і грудень. Аутсайдери рейтингу – Юрій Стець, який отримує лише оклад та індексацію, а також прем’єр-міністр Володимир Гройсман і його 37,5 тисяч гривень.

  Більше за всіх міністрів у грудні заробив заступник голови Міністерства фінансів Юрій Джигир – майже 244 тисячі гривень. Йому виділили премію, грошову допомогу та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових проблем. Непогано заробив також заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Титарчук – більш ніж 188 тисяч гривень.

  Детальніше – на інфографіках.

  Найбільш високооплачуваним чиновником уряду став заступник міністра фінансів Юрій Джигир, який заробив 244 тисячі гривень.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150