Затриманого на хабарі голову Старосамбірської РДА оштрафували на 25,5 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Самбірський міськрайонний суд Львівщини визнав Ореста Бонка винним у вимаганні 1,5 тис. доларів хабара за працевлаштування юристом у Старосамбірську РДА. За корупцію колишнього очільника цієї РДА суд оштрафував на 25,5 тис. грн, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  Результат пошуку зображень за запитом "Затриманого на хабарі голову Старосамбірської РДА оштрафували на 25,5 тис. грн"

  Правоохоронці затримали Ореста Бонка у червні 2018 року після отримання усієї суми хабара. За 1,5 тис. доларів (39,4 тис. грн) Бонк обіцяв вплинути на своїх підлеглих, що входили до складу конкурсної комісії з вибору провідного спеціаліста юридичного відділу цієї РДА.

  У грудні 2018 року, практично через півроку після затримання очільника Старосамбірської РДА Ореста Бонка на хабарі президент прийняв рішення про його звільнення. Згодом Орест Бонк уклав угоду про визнання винуватості з прокурором.

  Суддя Самбірського міськрайонного суду Львівщини Ігор Казан визнав Ореста Бонка винним у вимаганні та отриманні хабара і оштрафував його на 25,5 тис. грн. Його також позбавили права обіймати певні посади, зокрема у органах державної влади, протягом року.

  Зазначимо, 57-річний Орест Бонк став головою Старосамбірської РДА наприкінці січня 2017 року. До того він був головою Старосамбірської райради (з лютого 2013 року по листопад 2015 року), а ще раніше очолював відділ освіти Старосамбірської РДА. Орест Бонк також є помічником народного депутата від БПП Андрія Лопушанського на громадських засадах.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150