На Тернопільщині директор школи 4 роки клав собі до кишені зарплату псевдо-працівниці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Тернопільщині директор школи без відома жінки оформив її на роботу та забирав собі зарплатню.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Тернопільщині директор школи 4 роки клав собі до кишені зарплату псевдо-працівниці"

  Таким чином керівник навчального закладу отримав понад 25 тис. грн. Теребовлянською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження стосовно керівника навчального закладу, який підробив документи та отримував зарплатню за працівника, який лише був зазначений на роботі. Розслідуванням встановлено, що керівник школи, без згоди самої жінки, працевлаштував її у школі, видавши відповідний наказ про прийняття на роботу. Сама ж “працівниця” ще у 2010 році покинула територію України та виїхала за кордон, пише СТИК з посиланням на УНІАН.

  Впродовж 4 років щодо особи, яка перебувала за межами України, проставлялись відповідні відмітки у табелі обліку робочого часу та нараховувалась заробітна плата. Загалом, керівником закладу привласнено понад 25 тис. грн чужої зарплатні. Триває досудове слідство за ч.1 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

  (Visited 61 times, 1 visits today)
 • 180x150