На Прикарпатті псевдопідприємці «відмили» більше 29 мільйонів гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Прокуратурою Івано-Франківської області скеровано до суду обвинувальний акт щодо 2 осіб, які звинувачуються у вчиненні фіктивного підприємництва та легалізації (відмивання) злочинно одержаних доходів.
  Результат пошуку зображень за запитом "На Прикарпатті псевдопідприємці «відмили» більше 29 мільйонів гривень"
  Установлено, що протягом 2016-2018 років зазначеними особами зареєстровано ряд підприємств, що використовувалися в незаконних фінансових операціях, кінцевою метою яких була конвертація коштів (переведення в готівку) та виведення їх у «тіньовий» сектор економіки. За допомогою створених підприємств обвинувачені за останні три роки конвертували понад 29 млн грн, надаючи можливість різним суб’єктам господарювання користуватися грошима.
  У цьому провадженні, з метою забезпечення спеціальної конфіскації та конфіскації майна обвинувачених, накладено арешт на майно вартістю 3 млн грн.
  Обвинувальний акт щодо зловмисників скеровано до суду за ч. 2 ст. 205 («Фіктивне підприємництво») та ч. 3 ст. 209 («Легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом») КК України.
  Фігурантам загрожує покарання до 15 років позбавлення волі, пише СТИК з посиланням на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області.
  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150