Долинські освітяни розірвали договір на закупівлю риби із вдаваною конкуренцією

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління освіти, молоді та спорту Долинської районної державної адміністрації розірвало договір з ТОВ «Галицька торгова компанія» на постачання риби на суму 220 тис. грн. Вчора відповідна інформація була розміщена на сайті електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "прозоро"

  Зазначено, що контракт розірвано за взаємною згодою сторін, у зв’язку з листом управління захисту економіки у Івано-Франківські області. Правоохоронці підтвердили інформацію «НГ.Львів» про те, що участь у тендері взяли пов’язані особи. А відреагувати на дану інформацію їх змусило звернення юристів проекту «Тисни» (Bihus.Info).

  Нагадаємо, долинське управління освіти підписало договір на закупівлю риби на суму 220 тис. грн з ТОВ «Галицька торгова компанія». Крім переможця участь у торгах тоді взяв лише приватний підприємець Василь Титиш із пропозицією на 12 тис грн дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались та не знижували ціну. Але завантажили документи з різницею у 2 хвилини та з однаковими назвами. Більшість документів було однаково оформлені та мали ідентичні помилки, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Крім цього, обидва учасники зазначили однаковий контактний номер телефону, і серед документів обох учасників є медична книжка Василя Титиша, де вказано, що він є водієм-експедитором у ТОВ «Галицька торгова компанія».

  Василь Титиш орендує приміщення та транспорт у «Галицької торгової компанії», а також серед найманих працівників учасників торгів трапляються одні й ті ж особи.

  Власниками «Галицької торгової компанії» є Марія Шимків, Йосиф, Микола та Ігор Титиші. Всі засновники фірми мають однакове по-батькові «Пантеймонович/Пантелеймонівна», як і їх конкурент Василь Титиш.

  Нагадаємо, долинські освітяни збираються відписати понад 200 тис. грн фірмі, що позмагалась із своїм працівником.

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150