Екс-головний міліціонер Тернопільщини розкрив схеми підкупу виборців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Застосовуючи адміністративний ресурс, влада під виглядом соціологічного опитування розпочала підкуп виборців та збір персональних даних. За успішне виконання декількох завдань агітаторам обіцяють близько 3 тисяч гривень, а підписати на таку схему пропонують чи не всю сім’ю. Саме ж опитування є абсурдним, адже проводити його можуть, наприклад, усі мешканці під’їзду. Інтерв’юерів мотивують іти на вибори та голосувати за пропонованого кандидата, адже за «правильне» голосування на президентських виборах їм обіцяють премію.

  Результат пошуку зображень за запитом "ЕКС-ГОЛОВНИЙ МІЛІЦІОНЕР ТЕРНОПІЛЬЩИНИ РОЗКРИВ СХЕМИ ПІДКУПУ ВИБОРЦІВ"

  Інша схема передбачає підбір агітаторів, яким за нібито проведену агітаційну роботу оплачуватимуть 1000 гривень. Однак, реально так званий «агітатор» зобов’язаний лише проголошувати за «потрібного» кандидата. Про це розповів колишній головний міліціонер Тернопільщини, а нині керівник детективного агентства та член партії «Батьківщина» Василь Облещук, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Під час колегії МВС України 28 січня Міністр внутрішніх справ зобов’язав підлеглих жорстко реагувати на можливі факти підкупу та фальсифікації, насамперед у західних регіонах держави, під час призначених на 31 березня виборів.

  Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина», яку представляє пан Облещук, створила «гарячу» лінію для виявлення порушень виборчого процесу. Про можливе використання адміністративного ресурсу, тиску, залякування з боку посадових осіб, спроби підкупу, заборонених методів агітації та інших порушень чинного законодавства Закону України про вибори Президента Василь Облещук просить повідомляти за телефонами «гарячої лінії» – 0352 522419, 068 6640056, яка працюватиме щодня з 9 до 18 год.

  Варто пригадати, що Василю Облещуку далеко до добропорядного чоловіка. У 2015 році він пішов з міліції на пенсію, щоб не бути люстрованим  і знайшов собі тепле місце в компанії UB Groupe, засновником якої був бізнесмен-індус Тофікуддін Овайсі. Отримавши посаду почесного директора компанії, Облєщук так допрацювався, що довів фірму до банкрутства.

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150