Інспектор Івано-Франківської митниці допомагав родичу експортувати ліс за кордон

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Прокуратурою області забезпечено участь у розгляді Івано-Франківським апеляційним судом апеляційної скарги інспектора Івано-Франківської митниці ДФС на рішення Долинського районного суду, згідно з яким останнього визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.
  Пов’язане зображення
  Так, достовірно знаючи про те, що його близький родич є одним зі співвласників підприємства, яке здійснює торгівлю деревиною, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» інспектор не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника про конфлікт інтересів та вчиняв дії і приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів, які виразились у виконанні митних формальностей для митного оформлення товару (лісопродукції) з метою подальшого його експорту за межі країни.
  Апеляційну скаргу посадовця залишено без задоволення, а постанову суду першої інстанції – без змін, пише СТИК з посиланням на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області
  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150