Корупційний скандал не згасає: франківські патрульні скаржаться, що мили машини, але гроші за це йшли приватній фірмі (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Франківські поліціянти написали рапорт до Києва з проханням провести перевірку.

  Результат пошуку зображень за запитом "Корупційний скандал в управлінні патрульної поліції Івано-Франківської області набирає обертів. Чи “полетять голови” винних?"

  Поліціянти випадково дізналися, що мити та чистити свої службові автомобілі мають на автосервісі, і ці послуги вже давно оплачує держава. Натомість, кажуть копи, що майже щоночі власноруч вимушені відмивати машини в боксі на території управління, інформує СТИК з посиланням на ТСН.

  “Ми всі якісь культурні люди і хочемо виїжджати в місто на нормальних чистих машинах”, – каже патрульний Назарій Кішак.

  Кілька місяців тому патрульні дізналися, що мити службові автівки та навіть робити хімчистку салону вони можуть на сервісі. І за ці послуги вже заплатила держава.

  Михайло Грицишин на службі від початку створення патрульної поліції. Запевняє, що жодного разу на автосервіс не їздив: “Коли ми прийшли на службу три роки тому, нам сказали мити машини. Без питань – миємо”.

  Куди роками діваються гроші, передбачені на миття патрульних автомобілів, копи від свого керівництва, кажуть, відповіді так і не отримали. Так, 40 співробітників написали рапорт у Київ.

  Результат пошуку зображень за запитом "франківські патрульні миють автомобілі"

  “Ми ж не у приватній фірмі працюємо, а у правоохоронних органах. І тут не повинно бути таке”, – каже патрульний Олександр Точенніков.

  У рапорті співробітників – наклеп, запевняє головний поліцейський області. Тендер на обслуговування службових автомобілів проводили у столичному департаменті. Туди ж йдуть й усі звіти від приватного підприємця щодо виконання робіт.

  Торік на мийку та хімчистку заклали близько 80 тисяч гривень. Тобто кожен екіпаж за державні гроші мав один раз на рік зробити хімчистку салону та 10 разів помити авто.

  “Я не даю команди патрульним мити машини у нас на мийці. Вони туди їздять самостійно, за своїм бажанням. Бо підприємство, яке нас обслуговує, там один мийник, може бути людський фактор – мийник захворів”, – стверджує керівник патрульної поліції Івано-Франківської області Олег Костенко.

  Результат пошуку зображень за запитом "франківські патрульні миють автомобілі"

  На паперах, чи дійсно обслуговував копів, приватний підприємець Володимир Тучак пояснити журналістам не захотів.

  “Вас цікавить, а нас не цікавить. Я не знаю, як вам ще сказати. Просто можу з вами попрощатися”, – відповів він журналістам.

  Департамент патрульної поліції відправив перевіряльників в Івано-Франківськ. Після цього місцеве керівництво знімати бокс, де копи самі миють машини, журналістам заборонило. Кажуть – це стратегічний об’єкт.

  Нагадаємо, що у патрульній поліції Івано-Франківська трапився корупційний скандал.

  (Visited 107 times, 1 visits today)
 • 180x150