У тендері на харчування школярів на Львівщині позмагались сестра і дружина депутата сільради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільради (Миколаївський район) за результатами відкритих торгів уклав п’ять договорів з приватними підприємницями Мирославою Данилів та Лесею Кос на послуги з харчування школярів. Загальна сума п’яти контрактів становить 875 тис. грн. Про це повідомляє портал електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "Дружина депутата разом з братовою «розіграла» понад дві третини мільйона грн на харчуванні школярів"

  Обведено: зліва – Мирослава Данілів, справа – Леся Кос. Фото з Facebook Лесі Кос.

  Закупівлі проводили за п’ятьма лотами (за кількістю шкіл). Загалом, за ці кошти забезпечать харчування для 480 школярів, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Із Мирославою Данилів підписали три контракти на 515 тис. грн, а з Лесею Кос ‒ дві угоди на 358 тис. грн відповідно. В усіх закупівлях брали участь лише ці двоє підприємниць і різниця в ціні в усіх випадках була меншою, ніж 1 тис. грн. Під час аукціонів учасники не знизили вартості пропозицій ні на копійку.

  Варто зазначити, що обидві учасниці надали низку однакових документів, хоча замовник вимагав їх у довільній формі. Наприклад, довідку про працівників та заходи із захисту довкілля та деякі інші. У документах однакове оформлення та помилки.

  Крім цього Мирослава Данилів та Леся Кос є родиною. Дівоче прізвище Мирослави Данилів ‒ Кос, вона є сестрою чоловіка Лесі Кос Богдана, який є депутатом Пісоченської сільради та балотувався на пост голови Розвадівської ОТГ за підтримки партії УКРОП.

  Загалом Мирослава Данилів та Леся Кос «конкурували» на семи тендерах. Обидві підприємниці отримують держзамовлення лише у Миколаївському районі. З початку 2018 року Данилів підписала 14 угод на 1,76 млн грн, а Кос ‒ 5 угод загальною вартістю 576 тис. грн.

  (Visited 55 times, 1 visits today)
 • 180x150