Аналітик підозрює, що франківська патрульна поліція “махлює” з мийкою поліцейських автівок (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Внутрішнє розслідування та перевірка рапорту патрульних Івано-Франківської області про зловживання з витратою бюджетних грошей на миття службових автівок триватиме до двох місяців.

  Результат пошуку зображень за запитом "Аналітик підозрює, що франківська патрульна поліція “махлює” з мийкою поліцейських автівок"

  Про це на брифінгу повідомив начальник управління патрульної поліції в області Олег Костенко. У рапорті, який прикарпатські патрульні надіслали у Київ до начальника Департаменту патрульної поліції України Євгенія Жукова, вони написали, що самі миють службові автомобілі, незважаючи на те, що їхнє управління закуповує послуги мийки та хімчистки машин, інформує СТИК з посиланням на  UA: Карпати.

  Цікавий також і той факт, що обидва учасники відкритих торгів щодо закупівлі послуг з мийки поліцейських автомобілів, які провели навесні 2018 року, орендують у однієї фірми приміщення за однаковою адресою(м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225) та можуть бути пов’язаними. А це може свідчити про попередню домовленість та відсутність конкуренції на тендері, розповідає аналітик Антикорупційної платформи Остап Бринський.

  (Visited 75 times, 1 visits today)
 • 180x150