Газова справа Дубневичів: НАБУ проводило обшук на Новояворівській ТЕЦ у справі про ухилення від податків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  3-4 жовтня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро проводили обшук на території Новояворівської ТЕЦ у кримінальному провадженні про можливе ухилення від сплати податків підприємством-власником ТОВ «Науково-виробничого підприємства «Енергія-Новояворівськ», про це йдеться в ухвалі Окружного адміністративного суду міста Києва.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАБУ проводило обшук на Новояворівській ТЕЦ у справі про ухилення від податків"

  Як вказується в документі, представник Новояворівської ТЕЦ подав позов до НАБУ, в якому просив: визнати протиправним обшук на території ТЕЦ; визнати протиправним бездіяльність щодо неповернення майна і документів, вилучених під час обшуку, а також зобов’язати НАБУ повернути вилучене майно. За інформацією позивача, обшук проходив у межах кримінального провадження про можливе ухилення від сплати податків підприємством «Енергія-Новояворівськ». Також у позові зазначалося, що фірма не може захистити свої права і інтереси в порядку ст. 303 КПК України, так як не має процесуального статусу у справі.

  Вивчивши позов, суддя Наталя Клименчук відмовила у відкритті провадження за ним. Вона зазначила, що фірма «Енергія-Новояворівськ» як учасник кримінального судочинства має право звернутися до суду з відповідною скаргою в ході досудового розслідування. А так як в даному випадку спірні правовідносини регулюються виключно нормами Кримінального процесуального законодавства України і жодним чином не стосуються публічно-правових спорів, то у відкритті провадження слід відмовити, пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  (Visited 76 times, 1 visits today)
 • 180x150