Ветерани АТО обурені «земельним рейдерством» секретаря Яремчанської міськради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Яремчанці, які гідно виконували свій військовий обов’язок на війні з Росією, глибоко обурені діями секретаря міської ради Яремче  Володимира Губарчука, який відхопив собі земельну ділянку площею 0,0835 га в рекреаційній зоні.

  Результат пошуку зображень за запитом "Володимир Губарчук"

  Секретар міськради Губарчук отримав ділянку як учасник АТО. Окрім нього на сесії 27 квітня 2017 року землю отримали ще троє атовців. У цей час в Яремче чекають своєї черги на землю ще 46 учасників АТО. Та для Володимира Губарчука ділянка, звісно ж, знайшлась.

  Ветерани АТО засуджують дії Володимира Губарчука, який, отримуючи заробітню плату з бюджетних грошей, виділяє сам собі земельну ділянку. Про це заявив двічі поранений у зоні АТО, мешканець мікрорайону Дора Михайло Тоненький, який удостоївся почесної медалі «За військову службу Україні» та нагороджений нагрудним знаком «За зразкову службу».

  «Секретар міської ради мав би в першу чергу подумати про своїх побратимів, а не про себе. Це показує його справжню мету і ціль перебування не посаді. Він чиновник, отримую зарплату з наших податків. А замість допомоги громаді та побратимам, проголосував за виділення самому собі землі в рекреаційній зоні. Це не гідно і не чесно. Ми про це не забудемо!», – заявив обурений мешканець Яремчанщини Михайло Тоненький.

  Губарчук вже вписав земельну ділянку у свою декларацію, та цільове призначення поки не змінював. Наразі земля призначена для будівництва об’єктів рекреаційного призначення, пише СТИК з посиланням на Правду.іф.

  Нагадаємо, секретар Яремчанської міськради виділив собі земельну ділянку в рекреаційній зоні.

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150