НАБУ перевірить депутата з Львівщини на предмет корупції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  НАЗК у декларації народного депутата із Львівщини Богдана Дубневича (фракція «БПП-Солідарність») виявило порушення, що можуть свідчити про корупцію.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАБУ перевірить депутата-порошенківця з Львівщини на предмет корупції"

  Як повідомляє прес-служба НАЗК, інформацію про те, що у декларації Богдана Дубневича за 2016 рік можуть бути неправдиві дані, відомству надали правоохоронці, громадські організації та інші джерела. Водночас, інформаційне агентство ЗІК стверджує, що повідомлення про корупцію Богдана Дубневича до НАЗК надійшло саме він них. У ньому, зокрема, йшлося, що в е-декларації нардепа за 2016 рік не внесені відомості про частки у підприємствах, що належать дружині декларанта Тетяні Дубневич. Йдеться про ТОВ «Глинянська Вежа» (ресторан «Панська чарка») та ТОВ «Джеб» (ресторан «Дель Песто»).

  Тепер цією справою займатиметься НАБУ, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Нагадаємо, у декларації за 2017 рік Богдан Дубневич з дружиною вказали 52 квартири, 12 будинків, понад 300 земельних ділянок, 11,5 млн. грн. доходів та понад 2 млн. доларів активів. У 2016 році суми були ще більшими.

  У серпні 2018 року НАБУ також підозрювало братів Богдана та Ярослава Дубневичів (обидва з БПП) у тому, що вони витрачають значно більше, ніж офіційно заробляють.

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150