Корупція та 850 відрахованих студентів: ректора Донецького медуніверситету випустили під заставу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ректор Донецького національного медичного університету Петро Кондратенко, якого ввечері 7 лютого 2019 року було заарештований на 60 діб, зараз перебуває на волі.

  Результат пошуку зображень за запитом "Корупція та 850 відрахованих студентів: ректора Донецького медуніверситету випустили під заставу"

  За нього внесли заставу. Справу веде Шевченківський райсуд Києва, пише СТИК з посиланням на Рубрику.

  У коментарі виданню він повідомив, що в понеділок, 11 лютого, сторона звинувачення – Головне слідче управління СБУ клопотатиме про його відсторонення від посади ректора вузу.

  Він також прокоментував інформацію про відрахування 850 іноземних студентів з університету.

  Ректор пояснив, що наразі виш судиться з підприємством-контрактером “Українські освітні послуги” через гроші невиплачених за навчання студентів в осінньому семестрі. Доки немає рішення суду по цих боргах, вуз запропонував іноземним студентам укласти двосторонній контракт і оплатити до 7 лютого весняний семестр навчання. Як наслідок, відрахували студентів, котрі цього не зробили.

  Також вуз пообіцяв їм скласти заяви в поліцію, щоб ті змогли повернути гроші, які фірма-посередник не виплатила університету.

  Кондратенко каже, що університет не міг вчинити інакше. Він зазначив також, що заборгованість за навчання іноземних студентів сьогодні становить понад 30 млн грн.

  7 лютого ректору було оголошено про підозру за частиною 4 статті 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України, представнику приватного товариства – за частиною 1 статті 369 (дача хабара) Кримінального Кодексу.

  Нагадаємо,  скандал у Донецькому медуніверситеті: хто дурив студентів на мільйони доларів (відео)

  (Visited 75 times, 1 visits today)
 • 180x150