Скандальний франківський забудівник-“укропівець” плутає своє майно із державним?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Жителям Івано-Франківська цей політик вже знайомий, завдяки знищенню ним родинної садиби музею Гриневичів. Тепер черга дійшла і до жителів Косівщини…

  Результат пошуку зображень за запитом "Скандальний франківський забудівник-“укропівець” плутає своє майно із державним?"

  Так депутат Івано-Франківської обласної ради від партії Ігоря Коломоського “УКРОП” Дмитро Сіреджук на своїй сторінці у Фейсбук похвалився, що “ЗА СПРИЯННЯ ДМИТРА СІРЕДЖУКА ДЛЯ КОСМАЦЬКОЇ ОТГ ПРИДБАЛИ СМІТТЄВОЗ“.

  Народний обранець вочевидь забув, що кошти на придбання вказаного спецавтомобіля були виділені із обласного бюджету, як і на сміттєвоз для міста Косова. А сам депутат, як і його соратники по партії, працюють в опозиції, а тому дуже зрідка голосують позитивно по тому чи іншому питанню, яке виноситься на розгляд обласної ради.

  Депутат Сіреджук вочевидь забув ті слова, які нещодавно говорив інший “укропівець” Олександр Шевченко, пише СТИК з посиланням на Правду. іф.

  Світлина від Дмитро Сіреджук.

  Дмитро Сіреджук

  Нардеп Шевченко пояснив, що усі роботи, які виконуються з покращення інфраструктури краю виконуються за бюджетні кошти (кошти платників податків).

  Іншими словами Дмитро Сіреджук придбав громаді сміттєвоз, за який жителі заплатили самі…

  І сміх і гріх.

  А тим часом жителі Гуцульщини можуть поспостерігати за черговим любителем дешевого халявного піару, який окрім популізму не несе за собою жодного підґрунтя!

  (Visited 451 times, 1 visits today)
 • 180x150