Екс-директору «Укртелефільму» повідомили про підозру в завданні підприємству збитків на 68,72 мільйона гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Детективи Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру колишньому генеральному директору державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у завданні збитків на суму майже 70 мільйонів гривень, 

  Результат пошуку зображень за запитом "НАБУ повідомило про підозру екс-директору «Укртелефільму»"

  «6 лютого детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили колишньому генеральному директору «Укртелефільму» про підозру в зловживанні службовим становищем та використанні підроблених документів, у результаті чого держпідприємству завдано понад 68,72 мільйона гривень збитків. Дії екс-посадовця кваліфіковані за частиною 2 статті 364, частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України», – йдеться в повідомленні журналіста Віктора Підлісного

  Також, як зазначають у НАБУ, детективи повідомили про підозру ще двом особам – організатору схеми та директору комерційної компанії, інформує СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  За даними журналіста «Слова і Діла», йдеться про ТОВ «Лодокс». Як з’ясувалося, Укртелефільм передав «Лодоксу» майнові права на 24 квартири загальною площею 2704 кв. м, 7 нежитлових приміщень і 36 паркомісць у Києві лише за 14,5 млн грн. Втім, за інформацією від бухгалтерії Укртелефільму, вказані майнові права на квартири і 7 нежитлових приміщень оцінені в майже 42,5 млн грн, а це без 36 паркомісць.

  Крім того, як вказали в НАБУ, ухвалою Господарського суду міста Києва вказаний договір з доповненнями був визнаний недійсним за позовом Укртелефільму.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150