На Хмельниччині судитимуть підприємця, який намагався підкупити працівника поліції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Підприємець запропонував правоохоронці неправомірну вигоду в розмірі 10 тисяч гривень.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Хмельниччині судитимуть підприємця, який намагався підкупити працівника поліції"

  За повідомленням прес-служби прокуратури Хмельницької області, у грудні минулого року, у результаті проведених негласних розшукових дій, задокументовано факт надання фізичною особою-підприємцем неправомірної вигоди правоохоронцю.

  «Працівниками поліції встановлено, що інженер, який проводив нагляд за виконанням робіт із капітального ремонту дороги за бюджетні кошти, виконував його на підставі невідповідного для вказаного виду нагляду кваліфікаційного сертифікату. Аби зберегти викритий факт у таємниці, підприємець запропонував начальнику міжрайонного відділу Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України неправомірну вигоду в розмірі 10 тисяч гривень», – повідомили у прес-службі.

  Додають, що про таку пропозицію правоохоронець повідомив своє керівництво, місцеву прокуратуру та за вказаним фактом розпочато досудове розслідування. Під час передачі обумовленої суми неправомірної вигоди вказаного громадянина викрито, а кошти вилучено.

  Як повідомив перший заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Олександр Базан, за результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів вчинення особою кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка надати та надання неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статі передбачає покарання у виді штрафу або обмеження волі на строк від 2 до 4 років, або позбавлення волі на той самий строк, пише СТИК з посиланням на газету “Є”.

  Обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено для розгляду до суду.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150