НАЗК склало протокол на колишню чиновницю через подарунок від голови Львівської ОДА

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На колишню посадовицю ЛОДА Наталію Хмиз Національне агентство з питань запобігання корупції склало протокол через корупційне правопорушення. В якості подарунка від голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки вона отримала оплачений переліт чартерним рейсом. Адмінпротокол скерували до суду.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАЗК склало протокол на колишню чиновницю ЛОДА через подарунок Олега Синютки"

  Зокрема, як повідомило НАЗК 13 лютого, на колишню директорку департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА склали протокол через адміністративне правопорушення, пов’язаного з корупцією.

  «Отримала подарунок у вигляді оплати послуги перельоту чартерним рейсом вартістю 4842 грн від голови Львівської ОДА Олега Синютки, чим порушила вимоги статті 23 Закону України «Про запобігання корупції», ‒ зазначається в повідомленні.

  За ч.1 ст. 172-5 КУпАП, на основі якої склали протокол, передбачений штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією подарунка. Матеріали скерували на розгляд суду, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  У повідомленні не зазначається дати і місця вильоту, але очевидно мова про політ у чеське місто Брно у жовтні 2017 року, коли для цієї поїздки голова Львівської ОДА Олег Синютка спеціально орендував чартерний реактивний літак у компанії Онур зі знижкою у 90%. Цей одноденний візит викликав скандал через те, що за переліт Львів-Брно-Львів реактивним літаком бізнес-класу Falcon 2000 Олег Синютка заплатив 29,8 тис. грн, хоча повна вартість такого такого перельоту становить близько 320 тис. грн. Судно йому надала турецька компанія Onur, яка регулярно перемагає у тендерах на ремонти доріг на Львівщині. У розслідуванні антикорупційного сайту «Наші гроші. Львів» було зазначено, що в ЛОДА не повідомили про участь у поїздці директорки департаменту агропромислового розвитку Наталії Хмиз, однак Олег Синютка назвав її серед учасників відрядження.

  Наталія Хмиз звільнилася з посади директорки департаменту агропромислового розвитку Львівської 30 травня 2018 року, який очолювала з 2015 року. Балотувалася до Львівської обласної ради від БПП.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150