«Буковель» під арештом? 15 земельних ділянок «Скорзонери» у Поляниці арештовані за клопотанням ГПУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Арешт накладено за клопотанням Генпрокуратури в рамках справи про заволодіння екс-керівниками ПриватБанку 19 млрд грн рефінансування від Нацбанку.

  Результат пошуку зображень за запитом "буковель"

  Печерський районний суд Києва заарештував майно компанії ДніпроАзот, Марганецького та Орджонікідзевського гірничозбагачувальних комбінатів, а також Нікопольського заводу феросплавів, підконтрольних групі “Приват” Ігоря Коломойського.

  Про це свідчить ухвала суду від 10 лютого, пише СТИК з посиланням на Liga.net

  Згідно з рішенням, заарештовано понад 1300 одиниць майна, включаючи тепловози, думпкари, платформи, напіввагони, вагони для магістральних залізниць і цистерни, що належать підприємствам.

  Серед арештованого майна 15 земельних ділянок у селі Поляниця Яремчанської міськради. Земля належить ТОВ “Скорзонера”, яка володіє найбільшим українським гірськолижним курортом “Буковель”.

  Також колишніх посадових осіб ПриватБанку підозрюють у видачі кредитів на заздалегідь невигідних для банку умовах фіктивним фірмам, пов’язаним з ними.

  Нагадаємо, що гірськолижний комплекс “Буковель” був взятий на баланс Приватбанку під час націоналізації.

  В Національному банку України неодноразово заявляли про продаж “Буковелю” та інших непрофільних для націоналізованого Приватбанку активів.

  Раніше директор НАБУ Артем Ситник та генпрокурор Юрій Луценко повідомляли, що ГПУ, НАБУ та САП розслідують декілька справ, пов’язаних з Приватбанком. проводить економічні дослідження щодо справи про розкрадання коштів Приватбанку колишніми керівниками або власниками банку.

  (Visited 455 times, 1 visits today)
 • 180x150