Бізнес-партнери зі спільними працівниками позмагалися за тендер на комп’ютерну програму для Львівської залізниці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця» 8 лютого підписала договір з ТОВ «Газаналіт ТС» на закупівлю автоматизованої системи обліку електричної енергії «Метексіс» на 208,5 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "Львівська залізниця"

  На торгах фірма-переможець змагалася з ТОВ «Укргазтех». Під час аукціону учасники не знижували своїх пропозицій, однак пропозиція  фірми «Газаналіт ТС» була на 1,5 тис. грн дешевшою, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Фірма «Укргазтех» подала на закупівлю не всі документи, які вимагав замовник. Обоє учасників однаково оформили шапки в документах, які залізниця вимагала в довільній формі, наприклад, шапку довідки про підтвердження обмежувальних заходів. Згідно з тендерними документами, які компанія «Укргазтех» подавала на інші торги, у фірм-конкуренток працюють одній й ті самі люди.

  Довідки про наявність працівників: зліва фірми «Газаналіт ТС», справа – «Укргазтех»

  Фірма «Газаналіт ТС» зареєстрована 2007 року в Києві. Її засновником та директором є киянин Сергій Гіренко. До 2008 року він  був співвласником компанії-конкурента «Укргазтех» разом з теперішнім її очільником Валерієм Богатирьовим.

  Компанія «Укргазтех» працює на ринку з 1999 року і також зареєстрована в Києві. Її власником та директором є вже згаданий Валерій Богатирьов. Він також очолює ТОВ «Енерго Сервіс Автоматика» та ТОВ «Топфаст-Інвест».

  Обидва підприємства зареєстровані на одній вулиці Василя Верховинця, лише «Укргазтех» прописане в будинку №10, а «Газаналіт ТС − в будинку №12.

  Фірми вперше зустрічаються на торгах. Протягом 2018-2019 років фірма «Газаналіт ТС» взяла участь лише в поточному тендері, а компанія «Укргазтех» отримала одне замовлення на 231 тис. грн.

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150