Обіцянки-цяцянки: чому прикарпатець Юрій Дерев’янко передумав голосувати за скасування депутатської недоторканності

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Усі зареєстровані кандидати в президенти України вже подали свої офіційні програми й продовжують проголошувати публічно нові обіцянки, не зафіксовані на папері. Оскільки деякі з них уже обіймали високі посади, а «Слово і Діло» багато років стежить за виконанням усього обіцяного політиками та чиновниками, за кілька тижнів до виборів ми вирішили нагадати провалені зобов’язання учасників президентських перегонів.

  Пов’язане зображення

  Сьогодні розглянемо, як змінювали свою думку про зняття депутатської недоторканності нинішні кандидати в президенти, а фактично народні депутати Віталій Купрій та Юрій Дерев’янко, інформує СТИК.

  Купрій у лютому 2016 року в ефірі політичного ток-шоу заявив, що особисто він проголосує за зняття депутатської недоторканності, але якщо йдеться про скасування депутатського імунітету, то це відразу ж призведе до арешту всієї опозиції в країні.

  «Ми голосуємо за зняття депутатської недоторканності в разі, якщо генеральний прокурор внесе подання. Я особисто проголосую, але відразу до в’язниці сяде опозиція. Вся буквально. І не буде демократії в Україні», – заявив Купрій.

  Через півтора року нардеп, мабуть, передумав і виступив категорично проти скасування недоторканності для нардепів. Під час бліц-запитань у ефірі одного з телеканалів на запитання ведучої, чи буде нардеп голосувати за законопроект про повне зняття депутатської недоторканності, Купрій твердо заявив: «У жодному разі!».

  Його колега Юрій Дерев’янко ще під час парламентських виборів 2012 року, балотуючись до Верховної ради як мажоритарник від Івано-Франківської області, в передвиборчій програмі обіцяв скасувати пільги, привілеї, а також недоторканність народних депутатів, президента України та суддів.

  Однак, ставши нардепом, Дерев’янко не ініціював законопроектів про зняття недоторканності або скасування пільг. Ба більше, депутат утримався від голосування за постанову Верховної Ради про подальшу роботу над змінами до Конституції України щодо недоторканності.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150