Справа «Укртелефільму»: суд обрав запобіжний захід першій підозрюваній

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд відправив під нічний домашній арешт директора ТОВ «Лодокс» Олександру Гудзь, яку детективи НАБУ підозрюють у причетності до завдання збитків державному підприємству «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» майже на 70 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "Справа «Укртелефільму»: суд обрав запобіжний захід першій підозрюваній"

  Таке рішення ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Вадим Сенін за результатами розгляду клопотання детектива, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Детектив НАБУ та прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури просили суд узяти директора ТОВ «Лодокс» під варту. Однак вивчивши клопотання, суддя Сенін відмовився заарештовувати підозрювану. Так, він обрав їй запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту із забороною залишати житло з 22:00 до 7:00.

  За версією слідства, колишній керівник «Укртелефільму» Віктор Підлісний у змові з приватними особами відчужив на користь ТОВ «Лодокс» майнові права на 67 об’єктів нерухомого майна (24 квартири загальною площею 2704 кв. м, 7 нежитлових приміщень і 36 паркомісць), яке розташоване в Києві. Внаслідок цих дій, які вчинені з численними порушеннями процедури відчуження державного майна, зокрема без погодження з органом управління – Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, «Укртелефільму» завдано збитків на суму 68,72 млн грн.

  До того ж у листопаді 2018 року Господарський суд міста Києва визнав договір купівлі-продажу зазначених майнових прав з усіма додатковими угодами, змінами та доповненнями до нього недійсним із моменту укладання.

  Нагадаємо, Екс-директору «Укртелефільму» повідомили про підозру в завданні підприємству збитків на 68,72 мільйона гривень.

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150