САП і НАБУ не відкриватимуть справу проти Юлії Тимошенко

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро не планують розпочинати розслідування проти лідерки “Батьківщини” Юлії Тимошенко.

  Результат пошуку зображень за запитом "САП і НАБУ не збираються відкривати справу проти Тимошенко – джерело"

  Правоохоронці не збираються відкривати провадження проти кандидатів у президенти напередодні виборів, пише СТИК з посиланням на Українську правду.

  “Луценко має право самостійно відкривати це провадження”, – зазначив співрозмовник.

  Слідчі та прокурори посилаються на рішення суду, який раніше відомивився змушувати їх починати розслідування проти Тимошенко, як просив “Центр протидії корупції”.

  Водночас у НАБУ повідомляють, що станом на 15 лютого детективи Національного бюро не отримували заяви за фактом можливого вчинення народним депутатом кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368-2, ст. 366-1 КК України, яку, згідно з офіційним повідомленням, Генеральна прокуратура скерувала до САП.

  Нагадаємо:

  • “Центр протидії корупції” заявив, що вимагає від генерального прокурора Юрія Луценка порушити кримінальне провадження за фактами можливого незаконного збагачення народної депутатки та кандидатки у президенти Юлії Тимошенко.
  • Активісти говорять про багатотисячні витрати на американських лобістів, які нібито працюють з депутаткою, і на яких в неї не вистачає задекларованих доходів.
  • Генеральний прокурор Юрій Луценко вирішив скерувати до Спеціалізованої антикорупційної прокурорати заяву про ймовірний злочин Тимошенко.
  • Суд зобов’язав Державне бюро розслідувань відкрити провадження щодо ймовірної легалізації коштів партією “Батьківщина”.
  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150