Львівська лікарка вимагає в прокуратури визнати її потерпілою стороною в справі про хабарництво

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Головна лікарка шпиталю імені митрополита Шептицького Наталія ван Доеверен домагається, щоби Львівська обласна прокуратура визнала її потерпілою стороною в справі про хабарництво. Слідчі судді шість разів відмовляли їй у цьому, а після сьомого звернення ван Доеверен таки отримала відповідну ухвалу, винесену 1 лютого 2019 року Галицьким районним судом.

  Результат пошуку зображень за запитом "Львівська лікарка вимагає в прокуратури визнати її потерпілою стороною в справі про хабарництво"

  Проте у середу, 13 лютого, прокуратура оскаржила документ і передала його Апеляційному суду, попри те, що оскарженню він не підлягає, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  «На сьогодні ухвалу ми оскаржили, у зв’язку з чим надали Вам (Наталії ван Доеверен – ред.) відповідь на клопотання», ? пояснив прокурор місцевої прокуратури №1 Олександр Чухрій.

  Як запевнила головна лікарка шпиталю імені митрополита Шептицького, голова громадського об’єднання «Львівська правозахисна ініціатива» Наталія ван Доеверен, відповідь від Львівської обласної прокуратури про оскарження ухвали вона оприлюднить, а також звернеться до Державного бюро розслідувань.

  «Ми зробимо це, щоб ДБР відкрило кримінальне провадження про вчинення злочину прокурором Чухрієм Олександром, який не має права трактувати ухвали суду», ? каже вона.

  Тим часом прокуратура звинувачує лікарку у намаганні скомпрометувати правоохоронні органи.

  «З метою уникнення кримінальної відповідальності фігурантка намагається посіяти серед громадськості сумніви щодо незаконності дії правоохоронних органів – через засоби масової інформації подає ситуацію у вигідному для себе світлі, а також здійснює голослівні заяви. Варто сказати, що у судових засіданнях обвинувачена поводить себе зухвало, висловлюється у грубій формі (у т.ч. із нецензурною лексикою), провокує конфлікти», ? зазначили у прес-службі прокуратури Львівської області.

  Нагадаємо, у листопаді 2017 року тоді ще заступницю головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Наталію ван Доеверен затримали начебто на отриманні хабара. Під час судового розслідування двоє свідків заявляли, що давали лікарці гроші. Але в лютому минулого року один із них ? Дмитро Бадьора ? зізнався, що цього насправді не робив, а лжесвідчити його примусили правоохоронці.

  Раніше Наталія ван Доеверен разом зі своїми адвокатами Олегом Мициком та Валерією Коломієць оприлюднила список агентів правоохоронців, яких систематично використовують для підкидання хабарів.

   

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150