Академія сухопутних військ придбала продуктів на понад 4 мільйони у правника з Львівщини зі сумнівними відгуками

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного уклала угоду на закупівлю продуктів харчування з 61-річним приватним підприємцем з міста Ходорів Степаном Бербецою на загальну суму 4,07 млн грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "гроші"

  Продукти придбали за каталогом для учасників міжнародних тактичних навчань з числа особового складу Збройних Сил України та іноземного контингенту та інших осіб загальною кількістю 11 600 одиниць, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Мешканець міста Ходорів Степан Бербеца відновив діяльність приватного підприємця 10 місяців тому – 19 березня 2018 року. Раніше він двічі призупиняв свою діяльність і після останнього відновлення, власне у 2018 році зазначив основним КВЕДом «діяльність у сфері права».

  За даними Prozorro, Степан Бербеца брав участь лише у трьох тендерах, і всі від Академії сухопутних військ, двічі він ставав переможцем, враховуючи поточну закупівлю. Попередній підряд від Академії Бербеца отримав у червні 2018 і вже отримав оплату за угоду у сумі 3,28 млн грн.

  На обидва виграшних тендери Степан Бербеца, як доказ наявності досвіду виконання аналогічних договорів, подавав угоди з двома приватними підприємцями зі Львова – Олексієм Асяніним та Анастасією Білик.

  28-річний Олексій Асянін, згідно з інформацією його сторінки в соціальній мережі Facebook, навчався у ЛНУ ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та на даний момент працює менеджером із сервісного обслуговування в компанії Вухо.Ком. Про його активну роботу саме в цій мережі свідчать також фотографії з різноманітних корпоративних заходів. Приватним підприємцем він зареєструвався 14 березня 2017 року і вже 29 березня закупив у Степана Бербеци продуктів на 4,34 млн грн. Другу закупку продуктів у Бербеци він здійснив більш ніж за рік – 1 червня 2018 року на 302,28 тис. грн.

  Олексій Асянін – фото Facebook

  Схожа ситуація і з 27-річною Анастасією Білик, яка зареєструвалась підприємницею 10 березня 2017 і  15 березня придбала у Степана Бербеци продуктів на 4,19  млн грн. Другу закупку вона здійснила також більш ніж за рік – 12 липня 2018 року на 529,91 тис. грн.  До речі, 7 лютого поточного року Анастасія Білик офіційно припинила підприємницьку діяльність.

  Варто зауважити, що номери контактних телефонів цих двох підприємців, що вказані в угодах зі Степаном Бербецою, їм не належать – слухавку піднімають зовсім інші люди, які кажуть, що користуються цими номерами вже багато років.

  За дивним збігом обставин Олексій Асянін є хрещеним батьком дворічного сина Анастасії Білик.

  Анастасія Білик (зліва), Олексій Асянін (справа) – фото Facebook

  Ще один збіг – батько Олексія Асяніна Олег Асянін – старший прапорщик  в одному із структурних підрозділів Академії.

  Олег Асянін – фото Facebook

  Сам Степан Бербеца в телефонній розмові відмовився коментувати свої зв’язки з приватними підприємцями Асяніним та Білик як і те, як він самостійно, згідно з угодою, працює без найманих працівників та на одному орендованому автомобілі постачатиме продуктів на 4,07 млн грн для військових Академії сухопутних військ.

  Степан Бербеца та його довідка – фото: «Форпост» +Prozorro

  (Visited 135 times, 1 visits today)
 • 180x150