Недобудована хата, отримана благодійна допомога та право на книжку: з чим іде в президенти прикарпатець Новак

 • 180x150
 • Опубліковано:

  46-річний український економіст Андрій Новак народився у Коломиї у сім’ї директора коломийського коледжу «Право і бізнес», вищу освіту здобув у Києві, потім навчався у бізнес-школі в Канаді, захистив кандидатську дисертацію в Київському національному університеті імені Шевченка, написав книжку «Як підняти українську економіку» і цього року йде в президенти.

  Пов’язане зображення

  На найвищу посаду в державі уродженець Коломиї балотується від партії «Патріот». Лідер цієї партії – відомий на Львівщині прокурор, заступник Генпрокурора, люстрований у 2014 році, Микола Голомша, а слово та музику партійного гімну написав Іво Бобул, пише СТИК з посиланням на Правду іф.

  Андрій Новак вже має досвід участі у виборах. У 2002 році він безуспішно балотувався до парламенту як самовисуванець, після чого став помічником народного депутата та консультантом комітету Верховної Ради. У 2005-2006 роках був радником двох прем’єр-міністрів – Юлії Тимошенко та Юрія Єханурова. Після цього написав книжку «Як підняти українську економіку», яку вже було перевидано три рази, але рецепти з якої не втілено жодного разу. У 2010 році Андрій Новак очолив Комітет економістів України, а в  2012 році – став головою Української партії, з якої, щоправда, наступного ж року вийшов. Поміж тим він був призначений проректором Європейського університету, який свого часу закінчував.

  На початку лютого як кандидат у президенти України Андрій Новак оприлюднив свою декларацію про доходи на офіційному сайті НАЗК.

  Згідно з декларації, відомий економіст і автор книжки все ще будується і поки не має власного житла. У селі Таценки Обухівського району на Київщині йому належить дві земельні ділянки (приблизно по 6 соток) та одне незакінчене будівництво житлового будинку. У Андрія Новака та його дружини Ольги немає ні автомобіля, ні прикрас, ні дорогих предметів розкоші.

  Задекларував Андрій Новак авторське право на свою книжку, видану у 2006 році, та майже мільйон (930 000) гривень, які тримає готівкою. Дружина економіста також не довіряє банкам і зберігає в готівці 63 000 гривень та 18 000 доларів.

  У 2017 році, згідно з декларацією, Андрій Новак не заробив нічого і жив на благодійну допомогу від Центру енергозберігаючих технологій (38 400 грн), власні заощадження та заробіток дружини. Ольга Новак у 2017 році заробила 275 400 гривень, тобто отримувала майже 23 тисячі щомісяця. Важко сказати, де саме дружина кандидата в президенти отримувала зарплату, оскільки джерелом доходу (див. фото) вказано саму ж Ольгу Новак. Звичайно, є певні способи заробляти на собі навіть більші суми, але вони в Україні наразі не легалізовані. Можливо, щось зміниться з обранням нового президента.

  (Visited 62 times, 1 visits today)
 • 180x150