Дубневичі не здаються: Укрзалізниця уклала три угоди з Корпорацією КРТ, переплативши 1 мільйон

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Коростенський завод залізобетонних шпал», 100% акцій якого належить АТ «Українська залізниця», уклав 3 договори з ТОВ «ВМ Трейдинг» на постачання анкерів закладних, загальною вартістю 14,5 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "ЗАЛІЗНИЧНИКИ ПЕРЕПЛАТИЛИ МІЛЬЙОН ДИЛЕРУ ДУБНЕВИЧІВ ЗА РЕЙКОВІ АНКЕРИ"

  Про це повідомляє «Залізниця без корупції», пише СТИК.

  Переможець закупівель має поставити 135 тисяч анкерів закладних типу АЗ-2, для пружинних колійних кріплень КПП-5 по 107 грн за штуку.

  В одній із закупівель, окрім «ВМ Трейдинг», свої документи подало АТ «Механіка», з ціною на мільйон нижче від переможця. Компанія пропонувала еквівалентний анкер закладний АЗ-1-6. Проте тендерний комітет вирішив, що тендерна документація не передбачала можливості подання еквіваленту для анкеру АЗ-2, а тому еквівалентну пропозицію відхилили.

  Виробником анкерів закладних АЗ-2 є «Корпорація КРТ», що належить родині депутатів братів Дубневичів.

  Іще одним формальним учасником закупівлі було ТОВ «Авант-Гарде». Воно разом з ТОВ «ВМ Трейдинг» надало аналогічні листи про представництво інтересів ТОВ «Корпорація КРТ». Таким чином обидва учасники пов’язані з єдиним виробником анкерів АЗ-2, стосовно яких замовник не передбачив альтернативи в тендерній документації.

  Слід наголосити, що закупівля анкера передбачає в подальшому також контракти на системи кріплення шпали до рельси. І вони будуть можливими, через специфічну конструкцію анкера, знову лише з Корпорацією КРТ. А це ще десятки мільйонів для Братів Дубневичів, хоча експерти вважають, що система від КРТ є недосконала, навіть небезпечна для рухомого складу.

  Нагадаємо, що ТОВ «ВМ Трейдинг» та ТОВ «Авант-Гарде» впродовж останніх двох років розігрують всі тендери на рейкові скріплення, представляючи інтереси єдиного виробника. Стосовно «Корпорації КРТ» Національним антикорупційним бюро проводиться щонайменше 2 розслідування за фактами закупівлі рейкових скріплень за завищеною вартістю невідповідної якості, та в справі по закупівлі стрілочних переводів в 2015-2016 роках. В останній справі детективами нещодавно оголошено підозру ряду посадовців УЗ та оголошено в розшук помічника народного депутата (ймовірно Дубневича).

  НАБУ підготувало подання у Верховну раду про зняття недоторканності з Ярослава Дубневича. Воно обґрунтоване звинуваченням його, як імовірного організатора схем з масштабних зловживань на ринку природного газу та тендерних закупівель на Укрзалізниці.

  Також НАЗК під час повної перевірки декларацій народного депутата Богдана Дубневича виявило ознаки умисного декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів. Йдеться про 8 ділянок, 4 фірми, прибутки від діяльності – загалом на суму більше 2,8 млн грн. Результати перевірки передано на розслідування в НАБУ.

   

  (Visited 69 times, 1 visits today)
 • 180x150