Вибори-2019: як виконує свої обіцянки прикарпатський нардеп Юрій Тимошенко

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Юрія Тимошенко не дуже багатий політичний досвід – в його активі лише робота в парламенті восьмого скликання. Проте, Тимошенко вирішив балотуватися в президенти України, за що його виключили з фракції «Народного фронту».

  Результат пошуку зображень за запитом "прикарпатець юрій Тимошенко"

  За час депутатської каденції він дав 30 обіцянок, з них виконав – 14 (47%), провалив – чотири (13%), ще 12 залишаються в процесі виконання, пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Наприклад, Тимошенко обіцяв підтримати розрив дипломатичних відносин з Росією, але не виконав це зобов’язання. Відповідна поправка була внесена в законопроект про реінтеграцію Донбасу, Рада голосувала за цю поправку, проте для її прийняття не вистачило голосів. Тимошенко ж цю пропозицію не підтримав.

  У своїй передвиборчій програмі кандидат в президенти обіцяє ввести візовий режим з Росією, відновити територіальну цілісність України, забезпечити вступ в НАТО і припинити транспортне сполучення з країною-агресором.

  Крім того, Тимошенко обіцяє відкрити ринок сільськогосподарської землі, провести справедливу приватизацію державного майна, зняти депутатську недоторканність і посилити кримінальну відповідальність за корупційні злочини.

  Детальніше – на інфографіці.

  Кандидат в президенти України Юрій Тимошенко виконав менше половини своїх депутатських обіцянок.

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150