Невиконані обіцянки кандидатів: прикарпатський нардеп Тимошенко проігнорував голосування за розрив дипвідносин з РФ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Всі зареєстровані кандидати в президенти України вже подали свої офіційні програми і продовжують проголошувати публічно нові обіцянки, не зафіксовані на папері.

  Результат пошуку зображень за запитом "юрій Тимошенко"

  Оскільки деякі з них вже обіймали високі посади, а «Слово і Діло» багато років стежить за виконанням всього обіцяного політиками і чиновниками, за кілька тижнів до виборів ми вирішили нагадати провалені зобов’язання учасників президентських перегонів.

  На цей раз згадаємо, як Юрій Тимошенко говорив, що підтримає розрив дипломатичних відносин з Росією. «Взагалі я вважаю великою зрадою нашого уряду і нашого президента підтримувати будь-які стосунки з Росією, коли вона, агресор, окупувала частину нашої території. Поки Крим не буде повернений я за повний розрив всіх дипломатичних відносин з Росією. Повне скасування, повний розрив відносин, візовий режим», – заявив народний депутат в листопаді 2017 року.

  Відповідна поправка була внесена в законопроект про реінтеграцію Донбасу групою позафракційних депутатів від УКРОП. У поправці пропонується Кабінету міністрів у тримісячний строк розірвати дипломатичні відносини з Росією.

  У січні минулого року парламент голосував за цю поправку, проте для її прийняття голосів не вистачило. Самого Тимошенка, незважаючи на обіцянку на голосуванні не було. При цьому пізніше, в листопаді, народний депутат знову запевнив, повністю підтримував і підтримує розрив відносин з Росією, пише СТИК.

   

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150