У мерів Запоріжжя, Тернополя та Черкас – найбільша зарплатна відомість

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тернопільський Демальянс представив рейтинг заробітних плат міських голів обласних центрів України за результатами роботи у 2018 році. Його лідерам стали міські голови Запоріжжя Володимир Буряк, Тернополя Сергій Надал і Черкас Анатолій Бондаренко.

  Результат пошуку зображень за запитом "гроші"

  Мер Запоріжжя у 2018 році заробив 840 409 грн., Тернополя – 813 832 грн. і Черкас – 744 564 гр.

  – Ми направили запити про розмір заробітної плати мерів в усі обласні центри України (крім окупованих територій). Не всі виконали норму закону, та надали повну відповідь. Зокрема Харківська міська рада надала лише оклад мера, а доплати, премії та надбавки неправомірно визнала персональними даними. 20 мерій відгукнулись на наші запити і надали необхідну інформацію, на основі якої ми сформували своєрідний хід-парад зарплат мерів, – розповіли у тернопільському Демальянсі.

  Найнесподіваніше бачитися на високому другому місці у зарплатному рейтингу «свободівського» міського голову Тернополя Сергія Надала з сумою в 813 832 грн. за рік (включаючи усі доплати, надбавки та премії). Ця цифра є більшою майже втричі, ніж у міського голови столиці Віталія Кличка, котрий заробив 367 511 грн, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Результат пошуку зображень за запитом "У МЕРІВ ЗАПОРІЖЖЯ, ТЕРНОПОЛЯ ТА ЧЕРКАС – НАЙБІЛЬША ЗАРПЛАТНА ВІДОМІСТЬ!"

  У перерахунку на місяць, міський голова Тернополя заробляє 67 819 грн., а за один робочий день – 3 255 грн.  Але найдивніше те, що у той час, як міський голова Файного міста зупинився на почесному другому зарплатному місці, містяни за статистикою мають найнижчу по Україні середню зарплату і масово змушені виїжджати закордон, щоб заробити на хліб насущний. Виявляється, заробітна плата пана Надала у 9,7 рази перевищує середню зарплату по регіону і з цим показником Сергій Віталійович є беззаперечним лідером серед усіх мерів України!

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150