У Чернівцях засудили пожежника, який за хабарі видавав дозволи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Хабарник працював у міському відділі Управління ДСНС України в Чернівецькій області.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Чернівцях засудили пожежника, який за хабарі видавав дозволи"

  Шевченківський районний суд Чернівців виніс вирок працівнику ДСНС, який отримував хабарі за вплив на рішення про видачу довідок та дозволів щодо протипожежної безпеки. Про це йдеться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

  Про обвинуваченого відомо, що він народився у Магаданській області Росії, є громадянином України. З червня 2016 року працював на посаді провідного інспектора Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України в Чернівецькій області.

  Перебуваючи на цій посаді, він близько познайомився із головним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям УДСНС України в Чернівецькій області та заступником начальника Управління ДСНС України в Чернівецькій області. В подальшому, почав використовувати ці зв’язки для особистого збагачення, пише СТИК з посиланням на інформаційне агентство АСС.

  .Зокрема, 12 жовтня 2018 року обвинувачений пожежник вимагав 100 доларів США у мешканця Чернівців за позитивний висновок щодо дотримання протипожежних норм під час здійснення реконструкції житлового будинку. Через кілька днів обвинувачений через свого батька отримав хабар у сумі 2800 гривень. А потім передав власнику будинку лист Управління ДСНС України в Чернівецькій області із позитивним висновком про можливість реконструкції індивідуального житлового будинку з прибудовою та будівництва гаражу. Читайте також: Найбільший хабар у Чернівецькій області за минулий рік – 4,5 тис. доларів США.

  Пізніше, обвинуваченого пожежника звільнили зі служби в запас ЗСУ. Проте, він і надалі намагався за хабарі впливати на рішення про видачу дозволів. Зокрема, за 5 тисяч гривень він обіцяв отримати дозвіл на обладнання торгівельного кіоска газовими балонами. Гроші за це отримав, проте виконати обіцянку не встиг, оскільки його затримали правоохоронці.

  Між обвинуваченим та прокурором військової прокуратури Шевчуком Д.В. було укладено угоду про визнання винуватості. Суд затвердив цю угоду, визнав пожежника винним та призначив йому штраф 25,5 тисяч гривень.

  Крім того, засудженому заборонили обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади у правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки.

  Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/u-chernivcyah-zasudili-pozhezhnika-yakiy-za-habari-vidavav-dozvoli-41444. Сайт http://acc.cv.ua/

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150