Збиткове «Львіввугілля» витратить близько 9 мільйонів на перевезення керівництва з адмінперсоналом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державне підприємство «Львіввугілля» 14 лютого підписало п’ятнадцять договорів з підприємцями на перевезення працівників до роботи на загальну суму 8,9 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Пов’язане зображення

  Найбільше замовлень отримала 35-річна підприємниця Софія Павлюк − на 3,7 млн грн, менше Наталія Дмитришин – на 3,2 млн грн, інша підприємниця Галина Гук – на 1 млн грн, підприємець Олег Терех – 990 тис. грн, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Софія Павлюк перевозитиме генерального директора, технічного директора, юридичну та енергетичну службу, профспілку та управління якості. Наталія Дмитришин возитиме помічника гендиректора, дирекцію з МТП, економічну службу, бухгалтерію, профспілку та шахту «Степову». Галина Гук перевозитиме охорону, дирекцію з кадрів та інформаційну службу, а Олег Терех – дирекцію з виробництва і спеціалістів охорони праці.

  Найдорожче «Львіввугілля» заплатить за перевезення тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора Олега Акімова в автомобілі Volkswagen Phaeton 2005 року випуску – 864 тис. грн за рік або 72 тис. грн за кожен місяць.

  Троє конкуренток Софія Павлюк, Галина Гук та Наталія Дмитришин завантажили на торги документи з однаковим дефектом друку або сканування. Софія Павлюк змагалася з Галиною Гук в п’яти лотах, з Наталією Дмитришин в одному лоті. Остання конкурувала з Галиною Гук в двох лотах.

  Софія Павлюк зареєстрована як підприємниця смт. Брюховичі у вересні минулого року, Галина Гук – в жовтні в с. Волсвин Сокальського району, Наталія Дмитришин – в 2017 році в м. Червоноград. Підприємець Олег Терех зареєстрував свою підприємницьку діяльність в листопаді 2018 року в с. Сілець Сокальського району. Протягом 2018-2019 років підприємці Софія Павлюк, Галина Гук та Олег Терех брали участь лише в поточній закупівлі та підписали лише поточні договори. Наталія Дмитришин протягом цього часу змагалася в минулорічній закупівлі на перевезення працівників «Львіввугілля», уклавши угод на 946 тис. грн.

  Олег Терех є братом колишнього директора з постачання ВП «Шахта «Зарічна» ДП «Львіввугілля» Михайла Тереха. Раніше «НГ. Львів» писали, що в листопаді 2014 року він був засуджений за статтею 369-2 КК України (зловживання впливом). Терех пропонував директору та власнику ТОВ ВП «ЗВЗ» свою допомогу у сприянні відвантаження ДП «Львіввугілля» на «ЗВЗ» значної кількості вугілля з усіма необхідними документами. За це Терех просив 34 тис. грн. За вироком його визнали винним і призначили 13,6 тис. грн штрафу.

  Нагадаємо, на початку лютого шахтарі знову пікетували Львівську облдержадміністрацію через невиплату зарплати.

  Лот Кого перевозитиме Автомобіль Переможець Сума за 12 місяців, тис. грн
  1 Генеральний директор Volkswagen Phaeton Софія Павлюк 864
  2 Технічний директор Ford Focus Софія Павлюк 624
  3 Помічник генерального директора Volkswagen Passat Наталія Дмитришин 678
  4 Дирекція з виробництва Toyota Олег Терех 552
  5 Дирекція з МТП Volkswagen Passat Наталія Дмитришин 789
  6 Юридична служба Nissan Almera Софія Павлюк 620
  7 Економічна служба, бухгалтерія Opel Vivaro Наталія Дмитришин 609
  8 Енергомеханічна служба Ford Fiesta Софія Павлюк 443
  9 Охорона праці Volkswagen Олег Терех 438
  10 Охорона Volkswagen Multivan Галина Гук 415
  11 Дирекція з кадрів, інформаційна служба Volkswagen Transporter Галина Гук 586
  12 Незалежна служба UFP 31105-101 Наталія Дмитришин 573
  13 Профспілка ВАЗ Софія Павлюк 583
  14 Шахта «Степова» Renault Trafic Наталія Дмитришин 583
  15 Управління якості Nissan Primastar Софія Павлюк 555

   

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150