Хмельницькі ДБРівці затримали військового, що вимагав хабара

 • 180x150
 • Опубліковано:

  24 лютого, слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у Хмельницькому, спільно з працівниками СБУ в Рівненській області, викрили командира військового полігону на вимаганні від представника комерційної структури 24 тисяч доларів США.

  Результат пошуку зображень за запитом "Хмельницькі ДБРівці затримали військового, який вимагав 24 тисячі доларів"

  Про це повідомляє прес-служба ДБР,  пише СТИК.

  За попередніми даними, командир військового полігону вимагав так званий «відкат» у сумі 24 тисячі доларів США за укладені контракти з постачання обладнання відеоспостереження на територію полігону. «В подальшому військовий обіцяв компанії сприяти в укладанні нових контрактів за так звані «відкати» у розмірі 10% від суми угоди. Загальна сума неправомірної вигоди, котру мали отримати організатори схеми, становила 24 тисяч доларів США», – повідомляють у ДБР.
  Командира військового полігону затримали під час отримання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 7 тисяч доларів США. Отримання 3 тисяч доларів США правоохоронці задокументували раніше.

  Процесуальне керівництво кримінального провадження здійснює військова прокуратура Хмельницького гарнізону. «Тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання вручення затриманому повідомлення про підозру у вимаганні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 статті 368 Кримінального кодексу України), а також обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади», – додали в ДБР.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150