Новопризначений головний еколог Прикарпаття виявився активним «регіоналом»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук підписав розпорядження про призначення Андрія Пліхтяка на посаду начальника управління екології та природних ресурсів ОДА.

  Результат пошуку зображень за запитом "Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук підписав розпорядження про призначення Андрія Пліхтяка на посаду начальника управління екології та природних ресурсів ОДА."

  Призначили Пліхтяка на посаду за результатами конкурсу та погодженням Мінекології.

  До цього Андрій Пліхтяк працюював заступником начальника управління екології та природних ресурсів ОДА.

  Посадовцю встановлено надбавку за вислугу років у розмірі 48% посадового окладу.

  Андрій Пліхтяк – з обойми старих “регіональних” кадрів, які з`явилися за часів голови ОДА Михайла Вишиванюка. Сам родом з Косівського району з села Пістинь. На місцевих виборах в 2010 році його висували як кандидата в депутати Косівської районної ради по виборчому округу з центром в с. Пістинь від Партії регіонів. В 2010 – 2015 роках був членом виконкому Пістинської сільської ради. Невтомна політична праця в тодішній Партії регіонів привела пана Андрія аж до стін облдержадміністрації, пише СТИК з посиланням на КУРС.

  Важливо зазначити, що суттєве просування по службі Андрій Пліхтяк отримав за часів Василя Чуднова, екс-голови Івано-Франківської ОДА, активного члена Партії регіонів, а сьогодні Опоблоку. Чуднов фігурує в “чорній” бухгалтерії ПР.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150