САП знову скерувала Луценку подання на скандального львіського нардепа Дубневича

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура знову скерувала генеральному прокурору Юрію Луценку подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича.

  Результат пошуку зображень за запитом "САП знову скерувала Луценку подання на Дубневича"

  Про це в коментарі журналісту «Слова і Діла» повідомила начальник п’ятого відділу прокурорів САП Ольга Ярова, інформує СТИК.

  За її словами, проект подання направили до Генеральної прокуратуру минулого тижня в четвер, 14 лютого. Вона додала, що Генпрокуратура поки не ухвалила рішення по документу.

  За версією слідства, Дубневич може бути причетним до привласнення 93,2 мільйона гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» при поставці товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках. За версією слідства, нардеп є організатором присвоєння цих коштів, будучи головою комітету Верховної Ради з питань транспорту. Як вважають детективи НАБУ, Дубневич організував і створив умови для закупівлі елементів колії за рахунок коштів ЦЗВ УЗ з порушенням законної процедури, за завищеними цінами.

  Замість переговорної процедури закупівлі нардеп організував проведення процедур відкритих торгів із залученням підконтрольних підприємств – ТОВ «Арго» і ТОВ «Корпорація КРТ», що завдало збитків на суму 93,28 млн грн.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150