Адвокати Дубневичів укотре намагаються зняти арешт з Новояворівської ТЕЦ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  26 і 27 лютого о 14.00 в Солом’янскому суді міста Києва відбудеться черговий розгляд клопотання про зняття арешту з Новояворівської ТЕЦ, кінцевими бенефіціарами котрої є народні депутати-брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

  Результат пошуку зображень за запитом "Адвокати Дубневичів укотре намагаються зняти арешт з ТЕЦ на Львівщині"

  Нещодавно суд відмовив Дубневичам у знятті арешту з Новороздільської ТЕЦ, попри намагання адвокатів переконати суд, що тимчасові управителі погано справляються з керуванням.

  Як відомо, останнього разу суд розглядав питання зняття арешту з Новояворівської ТЕЦ 6 грудня 2018 року. На тому засіданні суд також відмовив Дубневичам. Тоді адвокати аргументували клопотання про зняття арешту не актуальними питаннями. Наприклад — зрив опалювального сезону. Однак, їх доводи під час засідання спростували прокурори та детективи.

  Зауважимо, що дві ТЕЦ у Львівській області — Новояворівська та Новороздільська, бенефіціарами яких є народні депутати брати Богдан та Ярослав Дубневичі, були передані за рішенням суду в управління АРМА у серпні 2018 року. Причина — кримінальне провадження НАБУ щодо схем на обох ТЕЦ, через які держава втратила понад 1,4 млрд грн.

  Відповідно до вимог закону, АРМА обрала нового управителя ТЕЦ. Після цього власники ТЕЦ та їхні менеджери саботували роботу ТЕЦ — знищили технічну документацію, забрали частину важливого обладнання та підбурювали працівників не виходити на роботу.

  Дубневичі уже не вперше намагалися зняти арешт та повернути контроль над ТЕЦ на Львівщині. У разі зняття арешту вони б повернулися під контроль менеджерів, що діяли в інтересах братів Дубневичів і схему з розкрадання газу було б відновлено, інформує СТИК з посиланням на Центр протидії корупції.

  Нагадаємо, за даними Національного антикорупційного бюро України, впродовж 2013-2015 років Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ отримували природний газ за пільговими цінами від НАК «Нафтогаз України» ніби для постачання тепла населенню. Проте насправді продавали частину газу за пільговими цінами приватним компаніям.У результаті цього державним інтересам в особі НАК «Нафтогаз України» завдано збитків на суму понад 1,4 млрд грн.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150