НАЗК оприлюднило топ-порушників антикорупційних законів за січень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило перелік найбільших порушень антикорупційного законодавства у січні цього року.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАЗК назвало топ-10 порушників антикорупційних законів за січень"

  Про це повідомляє прес-служба НАЗК, пише СТИК.

  За даними відомства, на першому місці рейтингу – два обґрунтовані висновки «щодо декларування завідомо недостовірних відомостей Надзвичайним і Повноважним Послом України в Ісламській Республіці Іран Сергієм Бурдиляком».

  За результатами перевірки декларацій, поданих дипломатом за 2015-й та 2016 роки, загалом встановлено недостовірні відомості на суму понад 1,2 млн грн. Про це повідомлено до Національного антикорупційного бюро, зазначили у НАЗК.

  Фото: НАЗК

  Фото: НАЗК
  Друге місце рейтингу посів обґрунтований висновок за результатами перевірки декларації за 2016 рік, поданої депутатом Чернівецької міської ради Ромео Скрипою. Загалом уповноважені особи агентства встановили декларування депутатом недостовірних відомостей на суму понад 670 тис. грн. Обґрунтований висновок щодо ознак кримінального правопорушення направлено до Національної поліції.

  Загалом у січні 2019 року НАЗК зафіксувало 291 порушення антикорупційного законодавства, що перевищує показник попереднього місяця майже в 2,5 раза.

  У НАЗК наголошують, що затвердження обґрунтованого висновку, направлення його до правоохоронних органів, а також складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування або провадження у справі про адмінправопорушення у судовому порядку.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150