Посадовці міськради Тернополя отримують понад півмільйона зарплати

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тернопільський Демальянс підрахував зарплати заступників міського голови Тернополя та секретаря міської ради за 2018 рік. Виявилось, що високопосадовці Файного міста за минулий рік отримали понад півмільйона кожен. Тобто по 40 тисяч гривень в місяць і більше.

  Пов’язане зображення

  Заступники Надала отримали більші зарплати, ніж окремі міські голови обласних центрів України. Зокрема, Хмельницького, Києва, Одеси, Івано-Франківська, Чернігова, Вінниці, Сум, Херсону, Кропивницького, Миколаєва, Житомира тощо.

  Найбільшу платню серед усіх заступників міського голови Тернополя отримував Іван Хімейчук – 554 тис. грн. (більше 46 тис. грн. на місяць). На другому місці Володимир Дідич – 546 тис. грн. (45,5 тис. грн. на місяць). Тут, напевно, свою роль зіграв його досвід роботи в органах місцевого самоврядування, адже пан Володимир свого часу був заступником і мера Роман Заставного (2006-10 рр.). Замикає ТОП-3 – гуманітарний заступник міського голови Леонід Бицюра з річним доходом у 533 тис. грн. (44,4 тис. грн. на місяць). Така висока платня у нього, мабуть, теж через великий досвід роботи, адже, окрім того, що він був керуючим справами у міського голови Романа Заставного (2006-10 рр.), заступником у першій каденції Сергія Надала (2010-14 рр.), ще й працював заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олега Сиротюка (2014-15 рр.), пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Заступники мера Тернополя

  Жителі Тернополя глянувши на зарплатні відомості тернопільських високопосадовців мали б у першу чергу запитати їх: це ж які успіхи в управлінні містом має демонструвати мер і його команда, щоб так оцінювати свою працю?

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150