Суд обрав запобіжний захід екс-помічнику львівського нардепа Дубневича

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд визначив заставу в 5 мільйонів гривень для колишнього помічника народного депутата Ярослава Дубневича, екс-першого заступника начальника філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Едуарда Пушкаренка.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд обрав запобіжний захід екс-помічнику нардепа Дубневича"

  Про це журналісту «Слова і Діла» розповів заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко.

  За його словами, суд обрав Пушкаренку лише заставу. В зв’язку з цим, як повідомив Кривенко, САП готує апеляцію.

  Як відомо, НАБУ в цій справі повідомило про підозру в заволодінні коштами наступним особам: голові правління-генерального директора ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергію Тараненку, його першому заступнику Валерію Крячку, засновнику-директору ТОВ «Арго» Антону Шевченку, директору ТОВ «Корпорація КРТ» Олегу Місьонгу і трьом працівниками філії УЗ Адрею Степаненку, Клепак і Захаревич.

  За версією слідства, підозрювані протягом грудня 2015-березня 2017 організували закупівлю УЗ стрілочної продукції за завищеними цінами із залученням підконтрольних підприємств-посередників і таким чином заволоділи коштами філії ЦЗВ УЗ в сумі близько 93,28 млн грн, інформує СТИК.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150