Скандальний екс-очільник Вигодського лісгоспу “мітить” на посаду головного лісівника Прикарпаття

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Колишній екс-голова ДП «Вигодське лісове господарство» Ігор Тимочко може стати заступником начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

  Результат пошуку зображень за запитом "Колишній екс-голова ДП «Вигодське лісове господарство» Ігор Тимочко може стати заступником начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Про це журналістам стало відомо з власних джерел."

  Попри те, що голова ОДА Олег Гончарук публічно заявляв, що “прізвище Тимочка несприйнятне в нашому регіоні”, екс-очільника Вигодського лісгоспу активно просувають на нову посаду. Його кандидатуру активно підтримують деякі високопосадовці в облдержадміністрації, пише СТИК з посиланням на Версії.

  Ігор Тимочко найімовірніше може зайняти посаду Романа Варварука, коли той офіційно очолить ДП “Солотвинське лісове господарство”.

  Свого часу екс-директора Вигодського лісгоспу звинувачували в знищенні одного з найбільших державних лісових підприємств області, незаконному звільненні працівників, лобізмі інтересів приватних фірм та корупції.

  Колишній керівник, який під час революції Гідності підпав під народну люстрацію і написав заяву про звільнення, згодом програв всі суди, намагаючись поновитися на посаді керівника Вигодського лісового господарства.

  Сам Ігор Тимочко неодноразово заявляв, що ніколи не був членом Партії Регіонів, а тільки співпрацював із владою, оскільки був на державній посаді. Проте результати виборів до Долинської районної ради, оприлюднені насайті ЦВК, свідчать, що Тимочко був обраний депутатом від правлячої політсили, а 8 грудня він увійшов до фракції тодішньої провладної “Партії регіонів”.

  Після звільнення Ігор Тимочко деякий час працював директором ТзОВ “Карпатєвродор”. В 2015 році претендував на посаду голови Державного агентства лісових ресурсів. 3 2015 по 2018 роки працював за строковим трудовим договором на постійній основі помічником-консультантом народного депутата від Прикарпаття Володимира Шкварилюка.

  У червні 2018 року призначений заступником начальника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

   

  (Visited 208 times, 1 visits today)
 • 180x150