150 тисяч від манікюрниці: Тимошенко отримувала мільйони від фейкових донорів (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Партія «Батьківщина» протягом другого півріччя 2018 року одержала мільйони гривень від фейковий донорів.

  Результат пошуку зображень за запитом "«Батьківщина» отримувала кошти від фейкових донорів – відео"

  Про це інформує СТИК з посиланням на розслідування програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

  За інформацією, мільйони гривень, які протягом другого півріччя 2018 року надходили на рахунки партії в якості внесків, робилися через підставних осіб.

  Згідно з українським законодавством, політичні партії, представлені у Верховній раді, отримують державне фінансування. Це зобов’язує їх щоквартально і щорічно заповнювати фінансові звіти, в яких має публікуватися інформація про кошти, котрі надійшли від фізичних та юридичних осіб.

  У другому півріччі 2018 року під час активної фази передвиборчої агітації лідера «Батьківщини» і кандидата в президенти України Юлії Тимошенко внески на рахунок її партії різко зросли. У звіті зазначено, що десятки українців із невеликих міст таі селищ жертвували партії Тимошенко по 150 і більше тис. грн.

  Журналісти з’ясували, що серед найбільших донорів «Батьківщини» є касирка супермаркету в передмісті Києва, безробітний житель Сум, його землячка, яка працює на автомийці і фіктивне підприємство, записане на методистку з дитячого саду в Умані. При цьому більшість із них вперше чули про свої пожертвування, що вказує на використання партією персональних даних українців із метою легалізації коштів, отриманих невідомим шляхом.

  Одна з донорів із Кіровоградської області, яка працює майстром манікюру і нібито внесла на рахунок «Батьківщини» майже 150 тис. грн зізналася, що зробити це її попросила жінка з місцевого відділення партії, яка свого часу допомогла жінці із лікуванням доньки.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150